Menu
Sepetim

Aksesuar

Araba Aksesuarları
Araba aksesuarları deyince cama takılan süs veya cdler akla gelse de aslında görüş alanını kısıtlayıp kazalara sebebiyet verdiği için bahsi geçen aksesuarlar onlar değildir. Araç aksesuarları araç içi ve araç dışı aksesuarlar olmak üzere ikiye ayrılır. Otomobil içi ve dışında hayatınızı kolaylaştırmaya yarayan bu aksesuarların başında araç içinde telefon tutacağı, araç içi şarj cihazı, direksiyon kılıfı, bagaj çantası, konsol kapatıcı, otomobil güneşlikleri, navigasyon cihazı araç dışı aksesuarlar ise kör nokta aynası, seyahatlerde çok işinize yarayacak olan bisiklet taşıyıcı ve tavan bagajı, sticker, araba brandasından oluşur. Araba aksesuarları araç içerisinde ve dışında hayatınızı kolaylaştırıp konforlu bir yolculuk sağlarlar.

Araba Aksesuarı Çeşitleri
Araba aksesuarları çeşitleri iç ve dış aksesuarlar olmak üzere iki ürün grubundan oluşur. Araba aksesuarları iç telefon tutacağı, şarj cihazı, direksiyon kılıfı, pedallıklar, bardaklık, navigasyon cihazı gibi araç içerisinde konforunuzu sağlayacak eşyalardır. Araba aksesuarları dış ise kör nokta aynası, bisiklet taşıyıcı ve tavan bagajı, araba brandası gibi hem işinizi kolaylaştıracak hem görüş alanınızı sağlayacak hem de aracın dış çevresinin ömrünü uzatacak eşyalardır. Araba camı aksesuarları görüş alanınızı kısıtlamadan, şoför yanı koltuğunun tarafına doğru vakumlanacak telefon tutacağı, yağmurlu havada aracın camını temizleyip görüşünüzü açacak sileceklerdir.

Araba Aksesuar Fiyatları
Araba aksesuar fiyatları çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterir. Tabi piyasada her bütçeye hitap eden araç aksesuarları mevcuttur. Araba aksesuarları çeşitli özelliklerine göre kullanıcıların beğenisine sunulur. Araç aksesuarının iç mi yoksa dış aksesuarı mı olduğu Siz de sayfamızdaki araç aksesuarlarını özellikleri ile beraber inceleyip bilgi alabilirsiniz. Aracınız için en iyi ve kaliteli aksesuarlara hangi siteden öğrenebilirsiniz.

Araba Aksesuarı Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Araba aksesuarları satın alırken dikkat edilmesi gereken bir takım özellikler vardır. Araba aksesuarları iç ve dış aksesuarlar olmak üzere ikiye ayrılır. İç aksesuarlardan birisi olan telefon tutacaklarını satın alırken öncelikle vakumlamalarına dikkat edilmelidir. Konsol ya da cama vakum yardımıyla yapıştıkları için aniden düşme gibi sorunlarla karşılaşmamak için vakumlarına önem gösterilmelidir. Araç içinde USB girişi yoksa çakmaklık olarak tabir edilen üniteye takılan bir şarj cihazı tercih etmek gereklidir. Bagaj içerisindeki eşyaların zarar görmesini önlemek için bagaj çantası almak gereklidir fakat aldığınız çantanın bagajla uyumlu olması gerekir o yüzden bagaj çantanızı almadan bagajınızın boyutunu mutlaka ölçün.

Bu kategoride ürün bulunamadı.